ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
29/9/2016, 23:30

Αυτά είναι τα αποτελέσματα της πολιτικής του «αριστερού» Κατρούγκαλου... Οι μισές οικογένειες στην Ελλάδα ζουν από τη σύνταξη του παππού και της γιαγιάς!

29/9/2016, 23:00

Συναγερμός από τους σεισμολόγους: Θα γίνει ισχυρός σεισμός στην Ελλάδα;;; (Βίντεο)

29/9/2016, 22:30

Χιλιάδες Έλληνες διαμαρτυρήθηκαν στην Χίο ενάντια στην «προσφυγοποίηση» του νησιού (Βίντεο)

29/9/2016, 22:00

Αυτά μας κρύβουν!!! Σε οίκο ανοχής, όπου εκδιδόταν η μάνα του, γεννήθηκε ο σφαγέας του Ελληνισμού Κεμάλ Ατατούρκ! (Ντοκουμέντο)

29/9/2016, 21:30

Τουρκο-βρετανική συνεργασία θέτει σε θανάσιμο κίνδυνο την Ελλάδα: Tουρκικός δορυφόρος σαρώνει την ελληνική επικράτεια!

29/9/2016, 21:00

«ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ» ΣΤΑ ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΦΙΛΗ! Γενικός ξεσηκωμός με φυλλάδια «Δεν αντέχεται άλλο» και...

29/9/2016, 20:30

Παγκόσμια κυβέρνηση με κοινοπραξία «εθνικών κυβερνήσεων»...

29/9/2016, 20:00

Διαβάστε το ΟΛΟΙ! Αυτοί κατέστρεψαν τον Παρθενώνα μας! «Παρέλασαν» από την Ελλάδα, όπου κατέκλεψαν και διέλυσαν το ιστορικότερο μνημείο του αρχαίου Ελληνικού πολιτισμού! (Φώτο - Βίντεο)

29/9/2016, 19:30

Η εξαθλίωση μπροστά στα μάτια μας...

29/9/2016, 19:00

ΒΟΜΒΑ! Ο Σουλτάνος θέλει να αναθεωρήσει την Συνθήκη της Λωζάνης γιατί του κάνει «ζημιά»!

29/9/2016, 18:00

Ζωή Κωνσταντοπούλου: «Ο Τσίπρας είναι εντελώς ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟΣ»!!! (Βίντεο)

29/9/2016, 17:00

Ξεκάθαρος ο Τσίπρας: Ουδετερόθρησκη πλέον η Ελλάδα (Βίντεο)

29/9/2016, 16:00

ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ «Anonymous»! «Η αλήθεια για τον Γ' Παγκόσμιο Πόλεμο»!!! (Βίντεο)

29/9/2016, 15:00

«ΣΟΥΠΑ» τα ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ του ΦΙΛΗ: Ο Ιησούς «ακούει»... Ριάνα, Τσακνή, Κηλαηδόνη, «συγκατοικεί» με τον Αλλάχ και «διαβάζει» το Κοράνι!

29/9/2016, 14:00

ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΤΕ τις ΠΟΛΕΙΣ! Η ΕΛΛΑΣ παραδίδεται στο ΧΑΟΣ! (Βίντεο)

29/9/2016, 13:00

Αθανάσιος Δρούγος: Ένα τρελό τρελό σενάριο - Η αποσταθεροποίηση της χώρας και η αρχή των γεγονότων σε Θράκη και Αιγαίο

29/9/2016, 12:00

Απίστευτη ανακάλυψη: Νομίσματα του Μεγάλου Κωνσταντίνου βρέθηκαν στην Ιαπωνία!

29/9/2016, 11:30

Σαν σήμερα οι Γερμανοί παρέα με τους Τσάμηδες προχωράνε στην σφαγή της Παραμυθιάς...

29/9/2016, 11:00

152 πουλημένοι βουλευτές ξεπούλησαν τα τελευταία ...ιμάτια της Ελληνικής περιουσίας! Όλες οι ΔΕΚΟ στα χέρια των δανειστών!!!

29/9/2016, 10:30

"Έυγε παιδί μου, έκανες το καθήκον σου"... Η ιστορία του στρατηγού Κάλλαρη που αφιέρωσε την ζωή του και την οικογένεια του στην Ελλάδα!